• Головна
  • У Чернівцях винесли вирок екс-заступнику райради за хабар у 810 тисяч гривень
10:00, 16 грудня 2015 р.

У Чернівцях винесли вирок екс-заступнику райради за хабар у 810 тисяч гривень

Екс-чиновник був звинувачений у скоєнні злочину за статтею Кримінального кодексу «Одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі», а його підлеглий - за статтею «Пособництво в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі». Про це повідомляє прес-служба Прокуратури в Чернівецькій області.

 2 червня 2013 правоохоронцями був затриманий заступник голови Першотравневої районної ради Чернівців після отримання хабара у розмірі 810 тисяч гривень.

 Було доведено, що ці гроші він вимагав від директора ринку «Ніка» ТОВ «Світанок» за допомогу в узгодженні реконструкції ринку. У цьому чиновнику допомагав його підлеглий - начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології.

 Шевченківський районний суд визнав екс-посадовців винними у вчиненні корупційних злочинів і виніс вирок: екс-заступник голови районної ради засуджений на 5 з половиною років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на три роки, а також з конфіскацією всього майна, за винятком житла.

 Начальник відділу благоустрою засуджений на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на два роки, і також з конфіскацією всього майна, крім житла.

#хабар #вирок #810 тисяч #екс-заступник голови #Першотравнева райрада
Оголошення
live comments feed...