• Головна
  • Чернівчанам пропонують створити муніципальну поліцію
09:22, 17 грудня 2015 р.

Чернівчанам пропонують створити муніципальну поліцію

Представник «Народного контролю», а тепер ще й радник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Олійник пропонує соціально активним чернівчанам створити групи дружинників, які будуть вчасно реагувати на порушення некримінального характеру в місті. Про це Андрій Олійник пише на сторінці міської спільноти в Фейсбуці.

 «Всі ми відчуваємо, що прийшла пора створення муніціпальної поліції,- існує нагальна потреба в реакції на порушення, до яких ми, здебільшого, вже звикли і надаємо перевагу суто обговоренню цього.

 Це і стихійна торгівля і порушення правил паркування, і фіксація розташування незаконної реклами, обклеювання стовпів, спалювання листя, тощо.. Сподіваюся, що її створення не за горами..

 Чи є серед суспільно-свідомих чернівчан люди, які хотіли і могли б прийняти участь в наведенні порядку в місті на правах так званих «дружинників»? Звісно, це буде на громадських засадах, але повноваження такого дружинника будуть чітко визначені і підкріплені відповідним рішенням місцевої влади, буде видане посвідчення та, як би хотілося, така людина повинна мати можливість складати адмінпротоколи, чи, бодай виписувати попередження порушникам..

 Так, дружинники не зможуть повноцінно замінити муніціпальну поліцію, але допомагати громаді міста буде реальна змога..

 Як вам така пропозиція?», - пише Андрій Олійник.

#муніципальна поліція #дружинники #порушення #протоколи
Оголошення
live comments feed...