• Головна
  • В ході перевірки стану виконання вироків суду на Буковині затримано 5 осіб, які ухилялися від покарання
10:00, 17 грудня 2015 р.

В ході перевірки стану виконання вироків суду на Буковині затримано 5 осіб, які ухилялися від покарання

Органами прокуратури Чернівецької області перевірено стан виконання  вироків суду стосовно осіб, яким призначено покарання у виді позбавлення волі та арешту. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури в Чернівецькій області.

 Так, станом на 14 грудня в підрозділах Національної поліції України в Чернівецькій області перебувало 29 невиконаних вироків, що стосуються покарання у виді позбавлення волі, та 4 - арешту.

 Причини невиконання зазначених вироків пов’язані із не встановленням місця знаходження 28 засуджених, перебуванням 2 засуджених на лікуванні та  3 - на військовій службі під час мобілізації в особливий період.

 Зокрема, встановлено, що вироки суду стосовно 13 засуджених залишились без виконання через те, що відповідальні службові особи органів ГУНП України в Чернівецькій області не здійснювали необхідні оперативно-розшукові заходи.

 З метою усунення виявлених порушень органами прокуратури області внесено 8 вказівок з вимогами про усунення порушень закону, притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину по статті Кримінального кодексу «невиконання судового рішення».

 У ході  виконання актів прокурорського реагування затримано та направлено для відбування покарання у місцях позбавлення волі 5 засуджених.

 

#прокуратура #затримано #5 осіб #покарання
Оголошення
live comments feed...