• Головна
  • У Чернівцях відкрили Різдвяну шопку
12:10, 20 грудня 2015 р.

У Чернівцях відкрили Різдвяну шопку

Вчора у Чернівцях урочисто відкрили Різдвяну шопку. На церемонії відкриття були присутні представники різних релігійних конфесій, громадських організацій, а також влада міста. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

 На відкритті звучали колядки та вірші. А чернівецькі «пластуни» передали Вифлеємський вогонь миру, який тепер горить у лампадці в самій шопці.

 Шопка була освячена.

 Під завісу на Центральну площу прийшов Святий Миколай, який привітав присутніх дітей зі святом.

 Різдвяна шопка встановлюється в місті вдруге. Дерев'яний будиночок з круглого лісу розміром 2 на 3 метри презентовано місту буковинськими лісниками. 16 фігурок з історії про народження Ісуса Христа виготовлені приватними підприємці та скульпторами Буковини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#різвяна шопка #встановили #віфлеємський вогонь #Святой Миколай
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...