Реклама
09:00, 14 грудня 2015 р.

Ігри

Реклама

Коли дитячі флеш-ігри тільки створювалися, навряд чи їх розробники могли хоча б припустити, який величезний успіх їх очікує. Флеш-ігри для дітей стали не тільки веселим проведенням часу для хлопчиків і дівчаток у всьому світі. З дитячими флеш-іграми батьки можуть допомагати дітям розвивати увагу, пам'ять, мислення, творчі здібності. Обирати підходящі флеш-ігри для хлопчиків і флеш-ігри для дівчаток нескладно, якщо звертати увагу на деякі деталі.

Флеш-ігри для дітей зазвичай виглядають так барвисто, що здаються ледь не ідеальним дитячим розвагою. Але зовнішня привабливість – тільки одна сторона медалі. Багато батьків вже давно розвиваючі можливості деяких дитячих флеш-ігор. Давайте подивимося, які розвиваючі можливості можуть ховатися в простих дитячих флеш-ігри.

Ігри для дівчат на сайті http://play-games.com.ua/dlya-divchat – це захоплююча подорож у казку, де можна реалізувати всі свої дитячі фантазії. Ти мрієш про нову зачіску або нової образі? тобі цікаво як правильно готувати, робити макіяж або стрижку? Ти без розуму від героїв мультиків Вінкс, Спанч Боб, Рапунцель або Русалочки? – тоді тобі сюди.

На сайті представлена велика різноманітність ігор для тебе і твоїх подруг, при чому не тільки перевагами, але і по віковій категорії. Обирай гру, яка сподобається – і починай мандрівку у незвіданий світ нових можливостей.

Якщо ти давно мрієш дізнатися більше про тварин – заходь в ігри Поні, Жаба, Про тварин, Про коней. Якщо тебе вабить пригодницька тематика, то гра Бродилка і Пригоди стануть найкращим варіантом. Більш того, на сайті є й логічні ігри: Кульки, Райдужне Колесо, Точне дотик. У кожній з них потрібно буде продумати траєкторію падіння або пересування кульки. Якщо ж кухня – це твоя стихія з ранніх років, але ігри в Кафе, Готуємо їжу і Морозиво стануть найкращим засобом для ознайомлення з премудростями кулінарії.

Ігри флеш для хлопчиків – це зазвичай гри на спортивну тематику, а також різноманітні флеш-ігри з чудо-технікою: від гоночних машинок до космічних кораблів. Серед флеш-ігор для хлопчиків можна знайти ігри-стрілялки, ігри-бійки. Але ці ігри не завжди люблять батьки маленьких шибеників. Причина проста: подібні флеш-ігри для хлопчиків не завжди враховують особливості дитячої психології, дитячу сприйнятливість і вразливість. Тому, якщо флеш-ігри для хлопчиків шукають батьки, то вибір на користь агресивних ігор типу «бий-біжи» робиться рідко. Звичайно, можна заперечити: адже подібні дитячі флеш-ігри можуть сприяти розвитку уваги, швидкості реакції...

Безумовно, ці навички у дітей треба розвивати неодмінно! Але існують десятки дитячих флеш-ігор, в яких здібності та вміння можна розвивати з мінімумом ризику для дітей.

Оголошення
live comments feed...