• Головна
  • Міністр Розенко про заяву депутатів міськради: вони повинні займатися місцевими проблеми, а не ухваляти такі заяви (Відео)
13:34, 21 грудня 2015 р.

Міністр Розенко про заяву депутатів міськради: вони повинні займатися місцевими проблеми, а не ухваляти такі заяви (Відео)

Журналісти телеканалу Newsone поспілкувалися з Міністром соціальної політики України Павлом Розенком стосовно стосовно заяви депутатів Чернівецької міської ради про недовіру уряду та відставку прем`єр-міністра Арсенія Яценюка.

Міністр прокоментував заяву депутатів. Він пояснив, що депутати міськради повинні вирішувати місцеві питання, а не займатися політикою.

"Міська рада, як орган місцевого самоврядування, повинна наводити лад на території своєї відповідальності, а не займатися політикою. Дуже прикро, що політиканство і політичний піар продовжують панувати в органах місцевого самоврядування, які безпосередньо відповідають за надання певних видів послуг населенню і якість життя громадян на їхній території", - висловився міністр Розенко. На його думку, міська рада повинна вирішувати проблеми громади, а не займатися ухваленням політичних заяв.

Оцінювати роботу уряду, як пояснив міністр, повинна громада.

#міністр соціальної політики #розенко #заява депутатів #відставка яценюка #недовіра уряду
Оголошення
live comments feed...