• Головна
  • Керівник буковинської освіти звернулася до влади з проханням переглянути проект закону
14:09, 21 грудня 2015 р.

Керівник буковинської освіти звернулася до влади з проханням переглянути проект закону

На сайті  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, директор Оксана Палійчук звернулася до влади з проханням переглянути ст. 29 проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»,  згідно якого відбудеться передача видатків на підготовку робітничих кадрів на фінансування з місцевих бюджетів та збереження фінансування мережі ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з держбюджету. 

"Переведення технікумів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти на місцеве фінансування призведе фактично до їхнього закриття, оскільки місцеві бюджети не в змозі будуть забезпечити їх необхідним фінансовим ресурсом", - звернулася Оксана Палійчук. 

Керівник департаменту також пояснила мінуси децентралізації в освіті та науці:  "Вона неминуче призведе до руйнації системи підготовки молодших спеціалістів, що в основному спрямована на підготовку фахівців середньої ланки не тільки для Чернівецької області, а й для всієї України, а також підвищить соціальну напругу у суспільстві у зв’язку з масовим звільненням педагогічних працівників".

Ці та інші проблеми в сучасній освіті Оксана Палійчук описала у свій заяві.

Її повний вигляд можна переглянути за посиланням. 

#оксана палійчук #заяви #проект закону #директор департаменту освіти і науки #прохання переглянути
Оголошення
live comments feed...