• Головна
  • За нелегальних робітників і зарплату в конвертах до бюджету Буковини надійде понад 1,5 мільйона гривень
18:00, 21 грудня 2015 р.

За нелегальних робітників і зарплату в конвертах до бюджету Буковини надійде понад 1,5 мільйона гривень

З початку року фахівцями підрозділів Головного управління ДФС у Чернівецькій області проведено 45 перевірок з питань дотримання діючого законодавства при виплаті доходів громадянам. Порушення трудового законодавства виявлені майже у всіх перевірених суб’єктів господарювання. Припустившись такої «оптимізації» при сплаті податків, роботодавці змушені будуть сплатити до місцевого бюджету майже 1,2 млн. грн податку на доходи фізичних осіб та понад 0,3 млн. грн. єдиного соціального внеску. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Спільно з іншими органами місцевої влади проведено 48 перевірок, спрямованих на виявлення роботодавців, які виплачують заробітну плату у «конвертах». Так, факти порушення вимог чинного законодавства встановлено у 47 роботодавців. За підсумками цих перевірок донараховано штрафних санкцій на загальну суму 0,1 млн. грн.

Окрім того, на порушників складено 46 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загалом, у регіоні впродовж 11 місяців поточного року виявлено 878 осіб, які працювали без укладання трудових угод, що стало дуже прикрою несподіванкою для роботодавців – порушників.

#податки #нелегали #конверти #16 #мільйони
Оголошення
live comments feed...