• Головна
  • Мер Чернівців Каспрук сказав, що може накласти вето на рішення міськради стосовно відставки Яценюка
18:12, 21 грудня 2015 р.

Мер Чернівців Каспрук сказав, що може накласти вето на рішення міськради стосовно відставки Яценюка

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук на брифінгу повідомив, що може накласти вето  на рішення депутатів міськради щодо висловлення недовіри уряду Арсенія Яценюка. Про це повідомляє molbuk.ua.

"Я маю на це всі підстави", - сказав він.

Міський голова поінформував , що на даний момент чекає на реакцію прокуратури щодо такого рішення депутатів міської ради.

" Такі рішення вже приймалися різними радами в Чернівцях – і Чернівецькою міською радою, і Шевченківською райрадою. Там є підстави для накладання вето і для іншого реагування. Побачимо реакцію прокуратури. Тому що коли Шевченківська райрада прийняла таке рішення щодо відставки уряду Азарова, то районна прокуратура буквально того ж дня подала до суду документи про скасування рішення. І суд це рішення скасував", - розповів Олексій Каспрук.

Він пояснив, що юридичних наслідків це рішення не матиме, а також зазначив, що з рішення депутатів можна погодитися або ні. "Жодних юридичних наслідків це рішення мати не буде. Депутати висловили свою позицію. Слід зазначити, що, не дивлячись на процеси децентралізації у країні, паралельно відбуваються процеси політичної централізації. Рішення про винесення цього питання на порядок денний і про голосування приймалося не в Чернівцях. Але депутати дали свою оцінку. З нею можна погоджуватися або ні", - розповів міський голова. 

#каспрук #вето #рішення міської ради
Оголошення
live comments feed...