• Головна
  • Чернівецьким студентам досі не видали студентський квиток
20:02, 22 грудня 2015 р.

Чернівецьким студентам досі не видали студентський квиток

Студенти ЧНУ мобілізуються для вирішення питання щодо видачі студентських квитків.

Як повідомляють студенти університету, ситуація із видачею студентських квитків не змінилася. Нагадаємо, що раніше студенти звернулися до ректора університету для отримання більш детальної інформації з даного приводу.

І, хоча, офіційна відповідь ректора не внесла ясності, студенти мають намір мобілізуватися заради спільного вирішення конфлікту. Окрім цього, був поставлений ряд відповідних вимог, зокрема: про повинність СтудПарламенту повідомити студентів про можливість пільгового проїзду при наявності довідки про навчання (Таку довідку можна отримати в деканаті), Міська влада  повинна вирішити це питання з Тролейбусним управлінням.

«Останньому в свою чергу, владнати конфлікт на місці із кондукторами, і повідомити їх, щоб не надто придирались до нас», - заявляє у себе на Фейсбуці студентка філологічного факультету Вікторія Яшан.

Профспілка студентів на такі запити відреагувала і вже 24 грудня о 15:00 в ауд. 230 (корпус №5) відбудеться зустріч представників адміністрації Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича зі студентами для врегулювання даного питання. Засідання буде відкритим для всіх бажаючих.

#університет #Студентський квиток #протести
Оголошення
live comments feed...