• Головна
  • Угоду підписано: Чернівецька міська рада взяла кредит у європейського банку
14:50, 23 грудня 2015 р.

Угоду підписано: Чернівецька міська рада взяла кредит у європейського банку

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук та директор КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук підписали вчора у Києві угоду щодо спіпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Це стосується проекту модернізації систем центрального теплопостачання. Таку інформацію надає прес-служба міської ради.

Проект покращить якість послуг централізованого теплопостачання, зменшить споживання газу, скоротить втрати енергії та споживання електроенергії. Частково місто зможе перейти на біомасу та скоротить до 30% споживання природного газу та викидів двоокису вуглецю (CO2).

Кредит від європейських партнерів таки був наданий, не дивлячись на великі перестороги деяких депутатів міської ради. За короткий час у Чернівцях підготували усі необхідні документи , зараз приступлять до практичної частини.

Нагадаємо, що ЄБРР, Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля та Фонд чистих технологій фінансують місту 14 мільйонів євро. «Чернівцітеплокомуненерго» отримає кредит 10 мільйонів євро з цих коштів (7 – від банку, 3 – від партнерства) та 4 мільйони євро гранту від фонду.

«Сьогодні ми змінюємо одну із основних систем життєзабезпечення міста і приводимо її до європейських стандартів», - сказав Олексій Каспрук.

Нагадаємо, що спочатку цей проект модернізації систем теплопостачання у міській раді не підтримали. 

#проект модернізації систем теплопостачання #угода #підписали #кредит
Оголошення
live comments feed...