
17:00, 23 грудня 2015 р.
КП «Чернівціводоканал» поповнили обладнанням більш, ніж на 4,5 мільйона гривень
У цьому році за рахунок міської ради технічний парк КП "Чернівціводоканал" поповнився обладнанням та технікою на суму 4,6 мільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
Аварійно-ремонтні бригади підприємства гостро потребували екскаваторів, відбійних молотків, генераторів, дозаторів, компресорних станцій і багато чього іншого. За останні роки такі придбання підприємства стали найбільшими.
Нова техніка була закуплена шляхом тендеру і відповідно до Закону.
«Це гарний подарунок від громади міста до 120-річчя водоканалу. Очікуємо, що вже у наступному році спільно з німецькими партнерами розпочнемо реалізацію масштабного проекту з модернізації системи водопостачання Чернівців. Лише перша черга цього проекту передбачає залучення 20 мільйонів євро. Переконаний, що підприєству з такою поважною і гарною історією під силу впоратися із завданнями проекту і суттєво покращити якість своїх посуг», – вважає міський голова Олексій Каспрук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:01
Вчора
17:00
Вчора
16:27
Вчора
15:26
Вчора
13:10
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
15:38, Вчора
21:37, 17 жовтня
20:03, Вчора
20:03, Вчора

Коментарі