
20:00, 24 грудня 2015 р.
Тіло вбитого нападника на чернівецького бізнесмена забрала дружина. На Житомирщину
Тіло загиблого під час нальоту на будинок бізнесмена в Годилові нападника забрала його дружина з Житомирської області. Про це повідомляє «Молодий буковинець» з посиланням на головного судмедексперта Чернівецької області Віктора Бачинського.
9 грудня було проведено розтин тіла, а 11 грудня дружина загиблого забрала тіло в смт. Брусилів Житомирської області.
«Стаття 238 «Огляд трупа» КПК. Пункт 4. Труп підлягає видачі лише з письмового дозволу прокурора і тільки після проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. Всі тіла, які в нас знаходяться, видаються тільки згідно даної статті», - повідомив журналіста видання Віктор Бачинський.
Нагадаємо, 8 грудня був скоєний напад на бізнесмена в його будинку в с. Годилів. В результаті загинули господар будинку і один з нападників.
Правоохоронці Буковини зверталися тоді до буковинців з проханням впізнати особу загиблого нападника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:45
Вчора
19:31
Вчора
17:38
Вчора
16:14
Вчора
15:49
Вчора
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:34, 12 травня
12:45, 7 травня
2
live comments feed...
Коментарі