• Головна
  • Обмін полоненими «всіх на всіх» цьогоріч ДНР виключає
10:42, 25 грудня 2015 р.

Обмін полоненими «всіх на всіх» цьогоріч ДНР виключає

Влада ДНР вважає неможливим обмін військовополоненими у форматі «всіх на всіх». Як повідомила «уповноважена з прав людини» ДНР Дар'я Морозова, на її думку, до цього не готова українська сторона.

 «Українська сторона не готова закрити кримінальні справи і провести амністію, а також провести обмін військовополоненими в тому форматі, який прописаний в Мінськом меморандумі. Саме тому розраховувати на те, що до Нового року відбудеться обмін військовополоненими у форматі «всіх на всіх» не представляється можливим», - повідомила Морозова.

 За її словами, зі свого боку ДНР готова виконати домовленості, однак дата, умови обміну і амністія залежать від України.

 Раніше російський омбудсмен Елла Памфілова заявила про те, що необхідно міняти українських та російських ув'язнених за схемою «всіх на всіх».

 Вона припустила, що Надія Савченко після суду могла б бути передана Україні в обмін на російських ГРУ-шників - Євгенія Єрофєєва і Олександра Олександрова.

 «Мені б дуже хотілося, щоб взагалі була підтримана ідея про те, щоб був проведений обмін «всіх на всіх». Це був би хоч якийсь крок щодо поліпшення відносин між нашими державами», - заявила Памфілова.

 За матеріалами korrespondent.net і ДАН.

#обмін #полонені #днр #виключає #елла памфілова
Оголошення
live comments feed...