• Головна
  • Дорожники Буковини розповіли, які дороги ремонтували цього року
16:09, 25 грудня 2015 р.

Дорожники Буковини розповіли, які дороги ремонтували цього року

Цього року на експлуатаційне утримання та поточний ремонт атошляхів загального користування у Чернівецькій області було передбачено 67,3 мільйонів гривень, з них на експлуатаційне утримання – 60,2  мільйони гривень.  Про це повідмоляє прес-служба ОДА.

Більше 7 мільйонів гривень витратили у 2015 році на поточний середній ремонт автодоріг Чернівці-Вашківці-Путила-КПП «Руська» та Н-10 Житомир-Чернівці, в тому числі за перерахування з митниці.

Також цього року реалізовували  бюджетну програму «Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону», на яку Буковині виділили 37,5 мільйонів гривень на поточний середній ремонт автомобільної дороги Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига. Завдяки митним понаднормовим надходженням на 6-кілометровій ділянці автошляху зробили ремонт, витративши при цьому 25,3 мільйонів гривень.

Щодо мосту у селі Червона Діброва на Глибоччині, дорожники кажуть, що їм вдалося практично за 1 мільйон гривень відремонтувати його, хоча при допущеній руйнації ремонт міг обійтися в 12 разів дорожче.

Впродовж 2015 року на автодорогах області ліквідували майже 100 тисяч м.кв. ямковості.

Нагадаємо, нещодавно дорожники розповіли, що заготували піщано-соляну суміш. 

#зима #дорожники #готові до зими #ямковість #2015 рік
Оголошення
live comments feed...