• Головна
  • Чернівецька міська рада 6-та у рейнтигу прозорості
12:00, 29 грудня 2015 р.

Чернівецька міська рада 6-та у рейнтигу прозорості

Минулого року у всеукраїнському рейтингу прозорості Чернівецька міська рада була 8-ма. Цього року  вона зайняла 6 місце, що свідчить про те, що її діяльність стала відкритішою. Про це повідомили представники ГО «Опора» сьогодні, 29 грудня, під час III пленарне засідання 2 сесії міськради VII скликання.

"Ми моніторимо міського голову, виконавчі органи та депутатів. Депутати попереднього скликання не надто прагли працювали прозоро, тому депутати цього скликання повинні намагатися робити все, щоб в рейтингу рада займала провідні місця", - сказав представник «Опори» Тарас Прокоп.

Він надав депутатам та міському голові відповідні рекомендації для того, щоб робота міської ради стала відкритішою.

Зокрема, депутатам рекомендували оприлюднити на веб-сайті міськради електронну пошту, контакті телефони, біографію, фото, інформацію про майно, доходи, витрати, про заміни в складі депутатських комісій.

Для абсолютної відкритості всі депути без виключення повинні інформувати про рішення, які прийняли на пленарних засіданнях, та дати доступ громадянам до засідань комісій.

Також  всі депутати без вилючення повинні звітувати перед мешканцями міста про зроблену роботу вкінці року та оприлюднювати її на веб-сайті, а депутати повинні інформувати про виконання доручень виборвців.

Незабором чернівчани зможуть не лише отримувати інформацію про результати голосування, а й дізнатися, хто проголосував поіменно. 

#міська рада #прозорість #опора #діяльність,
Оголошення
live comments feed...