• Головна
  • В Україні триває протест аграріїв, перекрито дорогу на Буковині
16:09, 29 грудня 2015 р.

В Україні триває протест аграріїв, перекрито дорогу на Буковині

В Україні триває другий ще один день всеукраїнського протесту аграрїів.

Активісти мітингують проти змін до Податкового кодексу,а саме скасування пільгового ПДВ та збільшення єдиного податку, який, за їх словами, призведе до зубожіння селян та подорожчання продукції.

Вони перекривають центральні траси держави.

Підприємці, що працюють в галузі сільського господарства, продовжують мітингувати проти Податкового кодексу. Про це повідомляє «Кореспондент».

Акції протексту розпочалися зранку і триватимуть до вечора. Мітингувалники вимагають, щоб Президент наклав на законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України вето. Підписи під документом поставили представники 17 профільних об'єднань .

На даний момент перекриті траси Київ-Одеса, Одеса-Новоазовськ та заблоковані  ряд доріг у Вінницькій ( Комсомольськ, Вороновиця , Орєхов, Дяківці ) , Хмельницькій ( Війтівці ), Київській (Біла Церква , Володарка , Ставище ) , Рівненській ( Дубни , Корець ), Чернігівській (Копти ) та у Чернівецькій областях.

На Буковині мітингувальники перекрили автошлях  у с. Атаки, повідомляє АСС.

В Умані (Черкаська область) до протестувальників приєдналася Асоціація виробників молока.

 Нагадаємо, вчора, 28 грудня, мітингарі перекрили дороги по всій Україні, а тому числі автошлях від Кам`янець-Подільського до Чернівців. 

#чернівці #перекрита дорога #всеукраїнський страйк аграріїв #протести аграріїв
Оголошення
live comments feed...