• Головна
  • Татарські активісти знімають блокпости на кордоні з Кримом і частково переходять у ЗСУ
15:16, 31 грудня 2015 р.

Татарські активісти знімають блокпости на кордоні з Кримом і частково переходять у ЗСУ

На кордоні з Кримом татарські активісти знімають усі блокпости. Про це заявив координатор громадянської блокади півострова Ленур Іслямов в ефірі телеканалу 112.

 «Ми знімаємо всі пости, які у нас є. У нас їх рівно 6, Північний, Південний - їх рівно по 2 поста на кожній дорозі, ми їх знімаємо. Вони залишаються в спостережної формі, нікого не зупиняють», - повідомив Іслямов.

 За словами активіста, таке рішення було прийнято після введення заборони на постачання до Криму товарів і послуг урядом України

 «Хоч постанова не ціла і розмита, на відміну від того, яким ми його хотіли бачити», - додав він.

 Також Іслямов розповів про те, що активісти блокади анексованого Криму тепер будуть передислоковані до лав Нацгвардії і ВСУ.

 «Все активісти, які є, передислокуються. Всі, які залишаться у формуванні, захочуть служити в тому бойовому підрозділі, в якому буде отриманий потім номер військової частини. Буде це Нацгвардія або ЗСУ - скажемо пізніше. Всі інші - в цивільному формуванні, в об'єднанні, яке ми зараз реєструємо в пунктах, будуть перебувати на КПВВ разом з прикордонниками», - заявив він. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#блокада #Крим #татари #активісти #знимають
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...