• Головна
  • Сьома хвиля мобілізації: упор зроблять на контрактниках
15:44, 16 січня 2016 р.

Сьома хвиля мобілізації: упор зроблять на контрактниках

Необхідність в сьомий хвилі мобілізації виникне в ході демобілізації четвертої хвилі. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбуці.

 Доукомплектувати ЗСУ на даний момент планується за рахунок контрактників. Чим більше їх буде залучено, тим менше буде план наступної мобілізації.

 «Збройні Сили зацікавлені в максимальному комплектуванні професійними та мотивованими кадрами - військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. Після того, як стане зрозумілою кількість контрактників, зможемо назвати потребу в мобілізованих», - йдеться у повідомленні Генштабу.

 Наголошується, що була проведена оптимізація військових частин і бойової підготовки, в армії з'явилася нова техніка й озброєння. Таким чином, зараз Генштаб робить ставку на професіоналізмі та посиленні бойових здібностей армії, а не на кількості особового складу.

 «ЗСУ створює умови для залучення контрактників. Військові, що відслужили 11 місяців, можуть підписати контракт на шість місяців. З 2016 року збільшено зарплату військовослужбовцям – для рядового вона становитиме близько 7 000 гривень, в зоні АТО будуть відповідні надбавки. Ухвалено новий порядок речового забезпечення військовослужбовців. Військові, що мають цивільну вищу освіту, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання. В подальшому умови служби та якість забезпечення будуть поступово зростати», - повідомляється у Генштабі.

#сьома хвиля #мобілізація #контрактники,
Оголошення
live comments feed...