• Головна
  • У Чернівцях проведуть реорганізацію пенсійного фонду
18:00, 26 січня 2016 р.

У Чернівцях проведуть реорганізацію пенсійного фонду

У Чернівцях проведуть реорганізацію пенсійного фонду

Начальних Головного управління Пенсійного фонду Українив Чернівецькій області Михайло Романів проінформувв ЗМІ щодо основних принципів реорганізації та оптимізації пенсійного фонду краю.

Про це інформує Чернівецька обласна державна адміністрація.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів брифінг для представників  регіональних  ЗМІ на тему: «Пенсійний фонд оптимізує  роботу».

"Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та управління Пенсійного фонду України в місті Чернівці реорганізовуються шляхом злиття в Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, управління Пенсійного фонду України в Герцаївському районі та управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі - в Глибоцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України", - зазначає керівник управління.

Михайло Романів пояснив, що при цьому не йдеться про ліквідацію пенсійної служби в обласному центрі чи в районі, оптимізуватися буде виключно керівний склад шляхом злиття окремих юридичних установ в одну.

При процесі злиття кількість робочих місць та спеціалістів по наданню відповідних послуг не скорочується. Фахівці працюватимуть в тих самих приміщеннях та офісах і надаватимуть необхідний комплекс послуг.

При створенні відповідних умов, в центрах територіальних громад функціонуватимуть також спеціальні фронт — офіси. Останні надаватимуть якісні послуги, регламентовані пенсійним фондом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реорганізація #пенсійний фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...