У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду

Протягом 2015 року в історичній частині Чернівців при співфінансуванні жителів велися реставраційні роботи брам і фасадів будівель. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Мешканці міста та юридичні особи, які хотіли взяти дольову участь у відновленні будівель, зверталися у відділ охорони культурної спадщини міськради. Дольова участь заявників та міського бюджету складала відповідно 20% і 80%.

Так, протягом року при участі мешканців були проведені роботи фасадів таких будинків: вул. Українки Лесі,31, вул. 29 Березня,38, вул. Трояндова,9 (на стадії завершення), вул. Українська,13-13А, вул. В. Сімовича,10.

За кошти міського бюджету були відремонтовані фасади будівель за адресами: вул. М. Заньковецької, 7, вул. А. Шептицького,31, вул.О.Кобилянської, 11 (дворовий фасад), за ескізом, розробленим відділом охорони культурної спадщини, відновлено металеву браму на площі Центральній, 9, відновлено автентичні парадні двері по вул. Е. Штейнбарга,23 та вул. А. Шептицького,10.

Зусиллями мешканців був проведений ремонт парадних дверей по вулиці Я. Петровича, 6, та по вулиці Українській, 18.

У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду, фото-1 У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду, фото-2 У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду, фото-3 У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду, фото-4 У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду, фото-5 У Чернівцях за допомогою мешканців проводиться ремонт будівель історичного фонду, фото-6
мешканці дольова участь ремонт. реставрація історичний фонд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі