Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою

Сьогодні у сесійні залі міської ради розпочався форум «ЧернівціGoGlobal», на якому обговорили основні аспекти вивчення англійської мови в області.

Про це інформує веб – портал Чернівецької міської ради.

У форумі взяли участь представники департаменту освіти, вчителі та керівники гуртків англійської мови.  На наступні чотири роки вже передбачена програма вивчення та популяризація англійської на теренах області. Мер міста переконаний, що успішне вивчення, а згодом володіння інтернаціональною мовою є прогресивним кроком у процесі економічного та культурного зростання міста. ««Програму вивчення та популяризації англійської мови в навчальних закладах м. Чернівців на 2016-2020 роки». На реалізацію Програми виділяється понад 3 мільйони гривень, які буде спрямовано на преміювання учнів і вчителів, проведення культурно-масових заходів, поповнення бібліотечного фонду, матеріально-технічне забезпечення навчальних кабінетів тощо. «Сьогодні ми робимо великий крок уперед, щоби зробити наше місто англомовним, – каже міський голова Олексій Каспрук. – Нам потрібно, щоби чернівчани в умовах глобалізації вільно володіли англійською, адже зараз дуже важливим є обмін інформацією, можливість отримання нових знань. Людина, яка вільно володіє англійською мовою, має високу цінність на ринку праці, є відкритою для світу. І тоді Чернівці стануть дуже конкурентоздатними порівняно з іншими містами. В Україні стартує рік англійської мови, оголошений Президентом України, і ми хочемо, щоби Чернівці були активними. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоби зробити в рази більше, ніж передбачає ця програма. Коли діти почнуть вивчати мову ще в дитячому садочку, то за п’ять-десять років наше місто буде поза конкуренцією у плані привабливості для інвесторів з усього світу», - зазначив очільник міської ради.

У рамках форуму заплановано ряд заходів, які будуть проведені в знак реалізації року англійської мови.

Нагадаємо, що мер міста особисто закликає чернівчан до вивчення мови.

Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою, фото-1 DSC_0024 (1) Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою, фото-3 Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою, фото-4 Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою, фото-5 Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою, фото-6 Чернівчани розмовлятимуть англійською мовою, фото-7
вивчення англійської мови форум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі