
12:20, 8 лютого 2016 р.
На Кельменеччині жінка обікрала співмешканця
До кельменецьких правоохоронців під час обходу дворів звернувся 36-річний житель села Вороновиця, який розповів, що з його будинку невідомі вкрали 800 гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
В результаті оперативних заходів дільничні офіцери Кельменецького райвідділу поліції встановили, що до крадіжки причетна співмешканка потерпілого - 34-річна жінка.
Вона вже притягувалася до кримінальної відповідальності на вчинення крадіжок.
Жінка вже зізналася в скоєному і гроші повернула.
Відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:42
11:45
Спецтема
Оголошення
14:18, Сьогодні
14:18, Сьогодні
13:11, 7 червня
2
08:41, Сьогодні

Коментарі