
09:22, 16 лютого 2016 р.
За фактом харчового отруєння дітей в дитсадку Чернівців відкрито кримінальне провадження
У зв'язку з виявленням фактів харчового отруєння в ясельній групі дитсадка № 10, Шевченківський райвідділ поліції в місті Чернівці відкрив кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури в Чернівецькій області.
Головне управління Держсанепідслужби області повідомило правоохоронцям про подію в дитячому садку, і кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Неналежне виконання обов'язків щодо життя і здоров'я дітей» було відкрито.
Контроль за ходом розслідування здійснює Прокуратура міста Чернівці.
Нагадуємо, в Чернівцях в дитячому садку № 10 «Попелюшка» було зафіксовано 8 випадків зараження кишковою інфекцією вихованців ясельної групи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
13:31
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:13, 19 червня
13:45, 17 червня
11
10:09, 18 червня
13:45, 17 червня

Коментарі