У Чернівцях близько 40% учасників АТО отримали земельні ділянки під будівництво

Станом на 18 лютого за отриманням земельних ділянок в Чернівцях звернулося 1984 учасника АТО - з них на отримання ділянки для житлового будівництва - 1272 заяви, під садівництво - 674 заяви і під гараж - 38 заяв. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Станом на вчорашній день, виділено учасникам АТО вже 496 ділянок під індивідуальне будівництво - а це 40% від отриманих заяв. Крім того, 13 земельних ділянок отримали 13 сімей загиблих Героїв АТО.

Під садівництво вже виділено 13 ділянок. «У Чернівцях на сьогодні немає землі для утворення нових садівничих товариств, тому учасникам АТО надаються ділянки в уже діючих садових товариствах за рахунок тих ділянок, від користування якими відмовилися попередні власники. Тому цей процес рухається повільно», – зазначила головний архітектор Чернівців Наталія Хілько.

Земельні ділянки учасникам АТО наразі виділено в двох земельних масивах – на вул. Лукіяновича – Січовій та вул. Коломийській. У земельному масиві на вул. Лукіяновича з площєю 92,6 га під індивідуальне житло передбачено 564 земельні ділянки. 432 з них вже надано учасникам АТО. У цьому масиві передбачена також малоповерхова забудова у вигляді 84 блок-секцій на 1500 квартир.

На вулиці Коломийській у земельному масиві площею 20 га, учасники АТО отримали 177 ділянок під індивідуальне житлове будівництво.

Також для учасників АТО зарезервовано три масиви в районах багатоповерхової забудови.

«За коштами для зведення інженерних мереж в масивах, виділених під забудову учасникам АТО, міська рада звертатиметься до Державного фонду регіонального розвитку. Окрім того, на зазначені цілі пропонуватиметься спрямувати доходи міського бюджету, отримані від продажу земельних ділянок на аукціоні, залучатимуться також інші джерела надходжень, у тому числі інвестиційні», – зазначила заступник директора департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин міської ради Василина Маковійчук.

земельні ділянки учасники АТО отримали
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі