Чернівецька обласна клінічна лікарня в п'ятий раз підтвердила вищу категорію акредитації

Відповідно до встановленого Порядку акредитації медичних установ, всі підприємства охорони здоров'я проходять акредитацію один раз в три роки. На Буковині в цьому році першою проходила акредитацію Чернівецька обласна клінічна лікарня. Про це повідомляє інформаційний сайт Департаменту з охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

Акредитаційна комісія МОЗ України на чолі з начальником управління ліцензування та якості медичної допомоги Ігорем Слонецьким працювала в установі два дні.

«Акредитації передувала велика і напружена робота всього колективу лікарні. Оскільки торік вийшла постанова Кабінету Міністрів України, якою було введено одним із стандартів акредитації наявність сертифікату про відповідність системі управління якістю за міжнародним стандартом ISO-9000, провели роботу для його отримання. Адже відповідність міжнародним стандартам якості ISO є, до речі, однією з умов акредитації медичних закладів на вищу категорію», - розповідає головний лікар ЧОКЛ, заслужений лікар України Володимир Ушаков.

Комісія проінспектувала роботу установи за різними напрямками - контроль якості, кадрового забезпечення, діяльності відділень і т.д.

За результатами перевірки лікарня набрала 1238 балів з 1329 максимально можливих, або 93, 1%.

обласна клінічна лікарня акредітація в пятий раз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі