Тендерна комісія Чернівецької міськради проведе перше засідання в онлайн режимі

29 лютого в 10.30 відбудеться перше засідання Тендерного комітету Чернівецької міськради в режимі он-лайн. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Мета відкритого засідання - посилення громадського контролю, відкритості та прозорості державних закупівель, забезпечення об'єктивної оцінки тендерних пропозицій, а також попередження корупції.

«Чернівці були серед перших міст, які приєдналися до системи електронних закупівель Prozzoro. Цей пілотний проект працює у нас з 1 листопада минулого року. Тепер ми робимо черговий крок до посилення відкритості закупівель, доступності і прозорості цього процесу для громади. Вважаємо своєчасним прийняття Закону «Про публічні закупівлі», наближення України до європейських стандартів у цій сфері, що є більш демократичними та прозорими. Він містить багато новацій і до 1 серпня нам потрібно підготуватися до їх впровадження на практиці, привести у відповідність нормативну базу, навчити працювати з новими інструментами розпорядників коштів, ознайомити з новими правилами публічних закупівель громаду та більш активно долучити громадськість до контролю за їх дотриманням», – зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Предмет закупівлі на першому відкритому засіданні - паливно-мастильні матеріали для потреб виконавчих органів міськради.

тендер засідання онлайн корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі