«Буковинські зустрічі» об’єднають 180 гостей з різних країн

У XVII Міжнародному фестивалі «Буковинські зустрічі» , який відбудеться 16-17 липня в Чернівцях візьмуть участь 180 учасників з Польщі, Румунії, Молдови та Угорщини.

Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

Дане питання обговорили на брифінгу заступник міського голови Марія Порчук, директор заходу «Буковинські зустрічі» Збігнєв Ковальський, директор учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк та начальник відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу обласної ради Тетяна Татарчук.

«Цьогоріч фестиваль змінить локацію – він пройде під відкритим небом у музеї архітектури та побуту, для проведення «Буковинських зустрічей» це місце є органічнішим, ніж Літній театр. Адже саме тут проходить чимало заходів, спрямованих на відродження українських традицій. Ми домовилися, що кожен колектив привезе з собою свої національні страви, це теж розширить рамки фестивалю», – повідомляє заступник міського голови Марія Порчук.

«Зараз ми перебуваємо на другому етапі підготовки фестивалю; на першому етапі ми підписали 6 лютого в Угорщині угоду про 27-і «Буковинські зустрічі».Тепер залишилося вирішити технічні, організаційні питання і остаточно визначити, які колективи братимуть участь у фестивалі від Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та України. Уже початку березня ми зможемо видавати офіційний каталог «Буковинських зустрічей»., – зазначив Збігнєв Ковальський.

Окрім цього, планується проведення майстер-класів народних ремесл, а також презентація пілотного туристичного маршруту вулицями міста.

Цьогорічні «Буковинські зустрічі» матимуть доброчинний характер. Зібрані під час різних акцій у його рамках кошти спрямують на лікування онкохворих дітей.

"Буковинські зустрічі" 180 учасників Польща/Румунія/Молдова/Угорщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі