Малі річки в Чернівцях знову будуть впорядковувати

На черговій сесії міської ради було прийнято рішення продовжити роботу по утриманню і впорядкуванню малих річок в Чернівцях. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Раніше в рамках програми «Програми охорони і збереження малих річок та озер в м. Чернівцях на 2009-2015 роки» виконавчі органи проводили роботу щодо поліпшення стану прибережних смуг малих річок міста.

Були розчищені берегові зони і русла річки Мошків та її приток в районі вул. Хотинської, Сибірської, Надрічної та ін., русла річки Задубрівка в районі вул. Артема, М. Тореза, річки Мольниця в районі вул. Залозецького, Орловської, Білоруська та ін, річки Клокучка – вул. Зарожанської, Гастелло, Нахімова, Долинянської тощо.

Також протягом 2013 - 2015 років були виконані роботи по розчищенню русла правої притоки р. Мольниця та озерного ложа по вул. Жасмінній, р. Мошків в районі вул. Калинівської та вул. Річної, р. Потіт в районі вул. Селезнівської та вул. Калинівської, р. Задубрівка до вул. Учительської; ремонт основи залізобетонної підпірної стінки на р. Клокучка від моста на вул. Чернишевського до вул. Тисминецької ; берегоукріплення р. Мошків на території ДУ-23, р. Мольниця на вул. Орловській; капітального ремонту русла р. Мошків на вул. Дунайській, Пролетарської, Сибірської.

 

 

малі річки утримання розчищення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі