У Чернівцях Дмитро Ярош презентував свій рух «Дія»

Сьогодні, 27 лютого у готелі «Буковина» відбулася прес-конференція  Дмитра Яроша, на якій були презентовані основні напрямки та позиції його політичної діяльності. Інформує журналіст 0372.ua.

В рамках туру по Західній Україні Дмитро Ярош зустрівся з представниками обласних ЗМІ, щоб реалізувати ідею загальнонаціонального руху, який би міг стати об’єднуючим фактором для широких суспільних верств, для тих, хто стояв на Майдані , перебував та й досі перебуває на фронті. Ідея Яроша полягає в максимальному розширенні кадрової бази українського національного руху, котрий би міг на сьогодні реалізувати ідеї, що пропагувалися на Майдані та які « сьогоднішня влада так і не змогла втілити в життя».

«На тлі масового зубожіння  людей, на тлі корупції, яка процвітала і процвітає, звичайно, що всі громадсько - політичні процеси є дуже і дуже уповільнені. Саме тому ми вийшли з такою ініціативою і на сьогоднішній вже момент на всеукраїнськуому рівні до нас підійшло декілька груп, з якими ми ведемо переговори про створення спільного руху ( наприклад, з відомим ініціативом «Самооборони» Майдану)», - зазначив Дмитро Ярош.

Активісти «Дії» поставили перед собою декілька основних завдань, зокрема, в умовах ведення воєнних дій проти Російської Федерації велику увагу приділити фронтовим питання. Оскільки проблема війни, на думку Яроша, не так відчутна в інших регіонах країни, як в Донецькій та Луганській областях, одне з головних завдань ініціаторів руху є інформування суспільства про події на фронті. Окрім цього, активіст заявив, що планується повторне подання законопроекту у Верховну Раду «Про добровольчий український корпус», який в минулому році не набрав достатню кількість голосів. Зараз він доопрацьовується.

Ще одним напрямком політика є громадсько – політична діяльність. «Скільки б ми не воювали там на передньому краї  фронту, але коли в тилу відбувається безлад, коли не вирішуються ті питання, які стоять перед суспільством, – дуже важко говорити про перемогу , тому ми зайнялися громадсько – політичною діяльністю і гуртуємо ті середовища, які здатні запропонувати українському суспільству якісно іншу програму і які здатні підготувати альтернативну піраміду влади та могли б взяти на себе відповідальність за майбутнє України»,  - зазначив нардеп.

 

Політичний рух "Дія" Дмитро Ярош
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі