• Головна
  • Заступник міністра освіти Інна Совсун: Загрози в злитті БДФЕУ з ЧНУ немає ні для студентів, ні для викладачів
17:37, 1 березня 2016 р.

Заступник міністра освіти Інна Совсун: Загрози в злитті БДФЕУ з ЧНУ немає ні для студентів, ні для викладачів

Портал «Педагогічна освіта» взяв коментарі у заступника міністра освіти Інни Совсун з приводу сьогоднішнього мітингу студентів БДФЕУ під стінами Міністерства освіти та науки.

"Очевидно, що студенти зібралися тут тому, що таким було рішення ректора університету - привезти сюди студентів, щоб для ректора зберегти посаду. Тому що за фактом, для студентів ніяких загроз при об'єднанні абсолютно не існує.

Неодноразово студентам повторювали, що при всіх приєднаннях міністерство докладає всіх зусиль, щоб всі студенти переводилися: ті, хто навчався на бюджеті - на бюджет, ті, хто на контракті - на контракт, при цьому без збільшення вартості навчання. Теж саме буде зроблено і в цьому випадку, тому ніяких загроз для студентів немає. Більш того, вони несподівано для себе ще й отримають диплом університету, який має значно більше визнання і вище репутацію і на рівні регіону, і на рівні України, і на міжнародному рівні в порівнянні з тим, куди вони вступали.

Тому мені здається, що в даному випадку мають місце маніпуляції однієї людини, яка дуже не хоче втрачати посаду.

Більш того, немає загрози і для викладачів. Всі вони отримають роботу в Чернівецькому національному університеті.

Приєднання - це рішення, яке давно назрівало. Як ВУЗ БДФЕУ існував нещодавно, до цього моменту він був технікумом. Показники наукової роботи в БДФЕУ низькі, тим паче, в порівнянні з ЧНУ. Тому рішення про приєднання було прийнято, в першу чергу, саме цим фактом. Це оптимізація. Приєднання слабшого ВУЗу до сильнішого університету", - зазначила Інна Совсун.

Нагадуємо, сьогодні студенти БДФЕУ у Київі штурмували будівлю Міністерства освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інна совсун #бдфеу #приєднання #коментарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...