• Головна
  • Обговорюємо варіанти лікування пухлин головного мозку
Реклама
16:47, 4 квітня 2016 р.

Обговорюємо варіанти лікування пухлин головного мозку

Реклама

В Україні близько 30 тисяч нових випадків первинних доброякісних і злоякісних пухлин головного мозку і центральної нервової системи діагностуються щорічно.

Існує більш ніж 120 різних типів пухлин головного мозку, і в той час як не всі вони обов'язково закінчуються смертельним результатом, будь-яку пухлину головного мозку слід вважати серйозним порушенням стану здоров'я. Пухлини головного мозку часто створюють підвищений тиск у черепі, відомий як внутрішньочерепна гіпертензія. Це може призвести, серед інших умов, до головних болів, блювоти, проблем із зором і змінених станів свідомості.

При дослідженні варіантів лікування, наприклад, перед процесом лікування гліобластоми мультиформної, про який можна дізнатися тут, лікарю важливо знати правильні питання, які потрібно поставити пацієнту. Пацієнти повинні вивчити всі варіанти лікування і заявити про свої проблеми, перш ніж вирішити, яке лікування для них краще.

Пухлини головного мозку можна лікувати за допомогою хірургії, променевої терапії, хіміотерапії або комбінації цих видів лікування. Променева терапія і хіміотерапія широко використовуються в якості вторинного лікування після операції. Обидві терапії можуть уповільнити зростання пухлин. Для пацієнтів, які не є кандидатами на хірургічну операцію, опромінення або хіміотерапія можуть бути застосовані в якості початкової терапії, але, як правило, тільки після того, як проведено біопсію, щоб підтвердити діагноз. Для деяких пацієнтів, стереотаксична радіохірургія із застосуванням Кібер-ножа, неінвазивний метод лікування пухлин з високою дозою радіації точного націлювання, теж є варіантом.

Кібер-ніж є передовою, роботизованою системою радіохірургії, яка може бути особливо корисна для хворих з пухлинами поблизу критичних структур головного мозку.

Кібер-ніж лікує злоякісні і доброякісні пухлини у головному мозку шляхом доставки цільових пучків випромінювання безпосередньо на пухлину, зводячи до мінімуму пошкодження оточуючих здорових тканин. Лікування невриноми слухового нерву (про хворобу та її лікування читайте на сторінці), скажімо, завершується в період від одного до п'яти сеансів і пацієнти можуть повернутися додому після кожної процедури, щоб відновити нормальну діяльність. Можуть бути побічні ефекти, такі як втома, але вони, як правило, незначні і носять тимчасовий характер.

Для пацієнтів з неоперабельними або хірургічно складними пухлинами, або тих, хто шукає альтернативу традиційній хірургії або променевій терапії, Кібер-ніж може бути важливим методом лікування. Оскільки лікування за допомогою CyberKnife не вимагає надрізів або анестезії, то ризик ускладнень значно менший, ніж при звичайній операції.

Із судинними ураженнями і пухлинами головного мозку, як то лікування менінгіоми (читайте про пухлину на сайті), нерідко звертаються до Кібер-ножа. Хоча це не може бути відповідним методом лікування для всіх пацієнтів, CyberKnife може забезпечити важливі переваги і надію багатьом пацієнтам з пухлиною головного і спинного мозку, які є кандидатами на таке лікування.

На додаток до лікування злоякісних і доброякісних пухлин головного мозку, а також метастазів в головний мозок, Кібер-ніж лікує пухлини легенів, простати, нирок, печінки, хребта, підшлункової залози і очей.

Обговорюємо варіанти лікування пухлин головного мозку (фото) - фото 1

Обговорюємо варіанти лікування пухлин головного мозку (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...