• Головна
  • «Зробити Чернівці найбезпечнішим містом України» - керівник патрульної Служби Олег Йосипів
17:41, 30 березня 2016 р.

«Зробити Чернівці найбезпечнішим містом України» - керівник патрульної Служби Олег Йосипів

Минули перші дні патрулювання Нової Національної Поліції в Чернівцях. Які зміни відчуло місто та що чекає на чернівчан завтра ділиться в інтерв’ю з журналістом 0372. ua керівник патрульної Служи Чернівецької області Олег Йосипів.

- Олеже Петровичу, як пройшли перші дні роботи поліцейських?

Загалом все добре, ми набираємося досвіду, у нас є наявна теорія, але, як сказав відомий філософ «Теорія без практики – найдовший шлях до перемоги». Кожен поліцейський поставив перед собою чітку ціль захищати це місто, робити його кращим, в їхніх очах я бачу віру і бажання до змін на краще.

- Як відбувається контакт з городянами?

На жаль, не завжди позитивно. Існує категорія людей, які, з усього, просто не хочуть змін, вони не готові сприяти у реформуванні країни. Траплялися випадки, коли нам потрібно було опитати свідків, і люди відмовлялися, мотивуючи це тим, що не можуть знехтувати дружбою, засвідчивши проти правопорушника. Прикро, що вони не розуміють, інколи потрібна пожертва дружбою, щоб згодом хтось не пожертвував своїм життям.

Зараз, ми, фіксуючи правопорушення, намагаємося робити частіше усні зауваження, аніж карати відразу адміністративним протоколом. Ряд людей це розуміють, інші – відверто ігнорують, тож надалі ми будемо діяти відносно останніх згідно норм чинного законодавства.

- Які пріоритетні цілі ставите Ви перед собою, як керівник, та які завдання стоять перед полісменами.

У мене це одна, але чітка і виважена ціль – зробити Чернівці найбезпечнішим містом України. Щодо патрулюючих, у нас немає жодних планів чи показників, ми реагуємо, власне, на правопорушення. Отож, головною метою співробітників Служби є збереження правопорядку в місті та безпека чернівчан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інтерв'ю з керівником поліції
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...