• Головна
  • Завдяки бюджетній децентралізації громади заробляють, не чекаючи вказівок згори, - В'ячеслав Негода
17:00, 4 квітня 2016 р.

Завдяки бюджетній децентралізації громади заробляють, не чекаючи вказівок згори, - В'ячеслав Негода

В Україні запровадили систему бюджетних та податкових змін. Мета - перерозподілити фінанси на користь місцевих бюджетів.

Таку інформацію оприлюднили на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Таким чином чиновники планують підштовхнути громади до нарощування власних надходжень. Перший заступник Міністра прокоментував ситуацію наступним чином:

«Завдяки бюджетній та податковій децентралізації у 2015 році доходи місцевих бюджетів загалом по країні зросли на 42%, що становить 29,6 мільярдів гривень. Це значні додаткові надходження, якими громади можуть самостійно розпорядитися і спрямувати їх на вирішення своїх пріоритетних завдань, не очікуючи вказівок згори».

Дану систему планують ввести не стільки для перерозподілу коштів, стільки задля зацікавлення людей у накопичені власного капіталу. В областях повинні скористатися впровадженнями і надати громадам можливості втілювати у життя їх проекти, бізнес ідеї. Це, у свою чергу, повинно прискорити розвиток області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#децентралізація #область #кошти #накопичення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...