• Головна
  • Депутати вирішили не продовжувати інвестиційно-інноваційну програму 2012- 2015 років на 2016-й
08:35, 5 квітня 2016 р.

Депутати вирішили не продовжувати інвестиційно-інноваційну програму 2012- 2015 років на 2016-й

Таке рішення було прийняте на сесії міської ради. Для реалізації даної програми було заплановане грошове вкладення у розмірі 750 тисяч гривень.

Пише «Молодий буковинець».

Під час сесії обговорювалося питання про продовження програми інвестиційно-інноваційної діяльності в Чернівцях, яка вже діє на протязі трьох років. Проте, таке рішення депутати не підтримали, лише 17 проголосували «За», 24 – виступили проти продовження дії прогарами.

У прес-службі повідомили, що кошти передбачені програмою, повинні були б охопити ряд заходів: промоція інвестиційного потенціалу міста, оновлення рейтингу та інвестиційної привабливості міста.

Планувалася розробка питань щодо розвитку  бізнесу та партнерства. Так, існувала ідея про створення на базі міста «Дні економічного співробітництва».

"Депутати відхилили важливу для міста програму, яка була одним із напрямків реалізації Стратегічного плану розвитку міста, що розроблялися за участю міжнародних експертів та представників громади. Альтернативи цій програмі депутатський корпус не запропонував. Вперше передбачалися реальні кроки для формування сучасного інвестиційного обличчя Чернівців, створення реальних інструментів для залучення інвесторів, налагодження чіткої роботи із супроводження вже діючих інвестиційних проектів та залучення Чернівців до участі у нових програмах міжнародного співробітництва. На жаль, депутати не дослухалися. Це крок назад, але зупинятися рухатися у цьому напрямку нам не дозволить час і висока конкуренція серед міст. Будемо більше працювати з депутатами у цьому напрямку, роз’яснювати на конкретних прикладах, як розвиток інновацій стимулює економіку міста", - зауважив мер міста Олексій Каспрук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міська рада #відхилене рішення #капіталовкладення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...