• Головна
  • Черги у новому відділі УДМС не буде, впевнений Каспрук
15:40, 14 квітня 2016 р.

Черги у новому відділі УДМС не буде, впевнений Каспрук

Крім цього, мер стверджує, що подібні зміни вкрай необхідні.

Голова міста був присутній у перший робочий день нового відділу УДМС. Він прокоментував оновлення:

-  Оновлення безперечно потрібне. Ми мали величезну кількість нарікань на роботу минулої ДМС, на черги. Тут цього не буде.

Каспрук уже вирішує проблемне добирання до УДМС:

- З одного боку, було легко на проспект добиратися, з іншого боку, треба було займати чергу в 5-6. Зараз запустимо сюди громадський транспорт. Буде засідання комісії. Найголовніше, що тут буде зручно отримувати ці послуги. Приміщення достатньо просторі. Це місце стане зручним, щоб отримувати послуги.

Начальник управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області Вербицький Віталій Миколайович прокоментував роботу оновлення і роботу інших відділів:

- В кожному районі присутні підрозділи Державної міграційної служби, які надають адміністративні послуги населенню. Ми цю роботу розпочали в 2014 році. Проводимо відбір гарних, просторих приміщень, де проводимо, як за рахунок ДМС, так і за рахунок місцевої влади косметичні ремонти і благоустрій, а саме - наявність громадських вбиралень. Наші послуги передбачають проміжок часу. Людині потрібно трохи зачекати, присісти, побутові моменти використати. Це приміщення створено на базі трьох відділів — Шевченківського, Першотравневого і Садгірського. Всі ви знаєте, що Шевченківський знаходився на сьомому поверсі Кармелюка. За сприяння міської ради ми переїхали на проспект 70. Це приміщення, у зв'язку з підвищенням попиту до наших послуг, теж виявилось замалим. Не всі охочі могли поміститися. Тому було прийнято рішення за сприяння міської ради і меценатів створити нове приміщення, в яке приємно прийти. Приємно провести тут деякий час. Для отримання послуг ми збільшили штат персоналу — додали сюди ще одне робоче місце. Робочу станцію для отримання закордонних паспортів і для виготовлення Id-карток. Зараз на розгляді ВР знаходиться законопроект 32.24 про заміну внутрішніх паспортів всьому населенню України на Id-картки. І ми очікуємо протягом травня місяця ще дві додаткових станції. Тут є приміщення. Дві станції будуть працювати на закордонні паспорти і дві будуть працювати на отримання Id-карток.

Читайте також: Чернівецький міський відділ УДМС відкрили, щоб було зручно чернівчанам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Каспрук #УДМС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...