• Головна
  • У Чернівцях обговорили важливість розвитку рекреаційно-туристичної сфери
15:40, 19 квітня 2016 р.

У Чернівцях обговорили важливість розвитку рекреаційно-туристичної сфери

Сьогодні, 19 квітня, в Чернівецькій ОДА відбулась прес-конференція стосовно розвитку рекреаційно-туристичної сфери області.

Директор департаменту екології і туризму облдержадміністрації Ярослав Миронович Когутяк на прес-конференції прокоментував розвиток рекреаційно-туристичної сфери в області:

- В минулому році затверджено стратегію розвитку нашої області. Одним із пріоритетів розвитку є розвиток туристичного потенціалу, який бачиться, як пріоритетний напрямок, який може дати поштовх для розвитку регіону і може приносити дохід для нашої області. Буковина багата на ті об'єкти, які ми можемо показати і ми маємо чим похвалитись.

Багато об'єктів були відокремлені і виражені в об'єктах природно-заповідного фонду. В Чернівецькій області є 331 природоохоронний об'єкт. Багато з них увійшли до складу природних парків і змінили свій статус, але це дійсно цікаві об'єкти, які варто показати відвідувачам.

Багато об'єктів існують в межах лісів, які належать управлінню лісового господарства, і які приваблюють відвідувачів.

Гірські райони далеко просунулися в плані забезпечення для туристів привабливих ділянок. Чого не скажеш про Дністер. Він залишається проблемним об'єктом. Хоча потенційно це привабливий об'єкт.

Говорячи про напрямки в яких ми рухаємось, перш за все це інформування потенційних відвідувачів. В нас є сайт, де ми стараємось відображати всі новини. Працюємо над створення переліку привабливих об'єктів.

Зараз ми працюємо над створенням нового напрямку - творення інтерактивної карти, яка дала б можливість відслідковувати всі об'єкти з фотографіями, з короткою інформацією про них.

Також ми запланували роботу по створенню карт в паперовому вигляді і інтерактивна карта, яка стане частиною нового сайту.

Також Ярослав Миронович розповів про перспектива розробки інформаційної бази, щодо Дністра. Департамент екології і туризму активно працює, задіявши федерацію спортивного туризму та асоціацю рибалок, які мають свій бізнес і готові допомагати з розширенням Дністра.

Читайте також: "Чернівці - одне з найцікавіших міст у світі", - Саакашвілі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...