![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:40, 6 травня 2016 р.
З Чернівців до Маріуполя та Сєвєродонецька поїдуть маленькі вишиваночки
З Буковини в рамках святкування Дня Вишиванки новонародженим передадуть в подарунок вишиті сорочечки.
Передає «День».
Така традиція була започаткована під час святкування одного з Днів Вишиванки. Тоді, організаторами була висунута ініціатива дарувати вишиті сорочечки тим діткам, котрі в цей день з’явилися на світ. То ж вже кілька років традиція має успіх.
«Довідалися, що у цих вишиваночках батьки згодом навіть хрестять своїх діток, тож наша справа не є даремною і сприяє вихованню справжніх українців буквально із колиски», - каже одна з ініціаторів Дня вишиванки Леся Воронюк.
Також організаторка розповіла, що в цьому році, завдяки спонсорам акції, маленькі вишиваночки отримають новонароджені у трьох областях : Чернівецькій, Львівській та Київській . Окрім цього, вишиванки передадуть у пологові будинки Сєвєродонецька і Маріуполя. Аби встигнути до 19 травня, вишиваночки передадуть завчасно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
12:49, 17 липня
19:40, 24 липня
10:51, 19 липня
16
10:51, 19 липня
24
live comments feed...
Коментарі