17:00, 9 травня 2016 р.
Буковинка розповіла про службу у війську
20-річна Дарія Величко служить за контрактом.
Про це розповідають "Хотинські вісті".
20-річна дівчина з села Круглик (Хотинський район). Дарія перед Великодним на кілька днів приїхала до дому.
– Перші два місяці ми перебували у навчальному центрі у Старичах, – розповідає Дарія. – Там було по-справжньому цікаво: тактичні навчання, стройова підготовка, стрільби зі стрілецької зброї. Далі мене направили на Рівненський полігон на постійне місце дислокації. Займаю посаду діловод тилу – веду документацію із речового і харчового забезпечення військовослужбовців.
Дарія каже, що службою задоволена і про своє рішення не жалкує.
- Тут набагато легше, ніж у Старичах – зранку шикування, а далі кожен приступає до виконання своїх обов‘язків. Буває, що справляюся за дві–три години. У такому випадку прошуся на полігон на стрільби. Довелося тримати у руках СВД, АКМ та ПМ. Мені дуже сподобалося.
Разом з Дарією у частині несуть службу ще п'ятеро дівчат. Живуть у наметах, але на умови не скаржаться. Кажуть там нові ліжка, спальники, подушки, чиста постільна білизна, облаштований санвузол, і тепло.
До дівчат в частині командири ставляться як до рівних собі.
Що відправлять в зону АТО, дівчина не боїться:
- Якщо з тими, з ким служу тут – то ні, адже побратими надійні, військова частина хороша
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі