
14:43, 15 травня 2016 р.
У Чернівцях сьогодні відбувся традиційний «Біг Миру»
В центрі Чернівців сьогодні відбувся традиційний,13 вже «Біг Миру.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер Чернівців Олексій Каспрук. Розпочали забіг чернівчани із Соборної площі, звідти курсували по вулиці Героїв Майдану, з неї – на вулицю Щербанюка та повернулися назад. Така акція в Чернівцях існує вже 13 років.
«Миру нам усім та міцного здоров’я”, - написав мер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
13:31
Вчора
11:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:58, 22 червня
3
10:32, 11 червня
15
10:01, 12 червня
13:45, 17 червня
13:45, 17 червня
11
Коментарі