![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:41, 17 травня 2016 р.
Буковинські вогнеборці врятували з полум'я дитину
Вчора, 16 травня, на Буковині спалахнули дві пожежі. На одній з них пожежники врятували життя 11-річній дівчинці.
Про це повідомляється на сайті Управління ДСНС України в Чернівецькій області.
У Чернівцях по вулиці Федьковича загорілась квартира на третьому поверсі у триповерховому житловому будинку. Очевидці пожежі викликали пожежників, які приїхали вчасно і встигли врятувати життя дівчинки. Вогнеборці допомогли дитині вийти на вулицю і загасили вогонь, не допустивши його подальшого поширення. Вогонь пошкодив покрівлю, покриття та речі домашнього вжитку. Наразі причина загоряння не відома.
Інша пожежа виникла в селі Буденець (Сторожинецький район). Там загорілась дерев'яна будівля. Вогонь швидко поширювався і була загроза загоряння житлового будинку, який знаходився поруч. Але вогнеборцям вдалось ліквідувати пожежу і не допустити цього. Вогонь знищив покрівлю та перекриття дерев'яної будівлі та пошкодив речі домашнього вжитку.
Читайте також: Чернівецький безхатченко влаштував пожежу(ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі