• Головна
  • Майже 9 млн. доларів складає «валютна» заборгованість перед буковинськими бізнесменами
18:20, 19 травня 2016 р.

Майже 9 млн. доларів складає «валютна» заборгованість перед буковинськими бізнесменами

Впродовж чотирьох місяців цього року податкові аудитори провели 33 позапланові перевірки суб’єктів господарювання, що працюють у зовнішньоекономічній сфері. 

Про це повідомили в ГУ ДФС у Чернівецькій області.

За порушення термінів розрахунків в іноземній валюті за зовнішньоекономічними контрактами донараховано 727,9 тисяч гривень пені, з яких 696,1 тис. грн. уже стягнуто до бюджету.
Прострочену дебіторську заборгованість за межами України від здійснених зовнішньоекономічних операцій в області мають 50 бізнесменів, а її сума в перерахунку згідно курсу НБУ сягає майже 9 млн. доларів.
Серед ресурсів, за рахунок яких досягається виконання бюджетних призначень податківцями Буковини – чільне місце займає своєчасне повернення валютної виручки з-за кордону, оскільки саме це збільшує доходи платників, а відповідно і суми податків. ДФС вживає всіх заходів, щоб поліпшити фінансову дисципліну суб’єктів ЗЕД. Зокрема, від початку року до Державної фіскальної служби України направлено 8 пропозицій про застосування спеціальних санкцій відповідно до ст.37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" до бізнесменів, які допускають неповернення валютної виручки (ненадходження товарів) в Україну у законодавчо встановлені терміни – наголошує заступника начальника фіскального відомства Буковини Наталії Чернівчан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #заборгованість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...