
11:00, 29 липня 2016 р.
Патрульних нашого міста навчатимуть навичкам першої медичної допомоги
Поліція у співпраці із медиками буде реалізовувати навчальний проект.
Про це повідомляє департамент охорони здоров'я ОДА.
Працівники обласного центру екстреної медичної допомоги на базі власного навчально-тренувального центру будуть проводити курси для чернівецьких патрульних по наданню першої медичної допомоги.
Зараз вирішуються основні організаційні питання між двома відомствами. А після вирішення другорядних питань, фахівці-медики почнуть розробляти програму теоретичних та практичних занять.
З метою більшої ефективності, поліціянти зможуть внести корективи у процес навчання, щоб найкраще адаптувати його під специфіку їхньої діяльності.
Читайте також:У Чернівцях правоохоронець врятував життя дівчини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
16:42, Сьогодні
10:09, 18 червня
12:49, Вчора
32

Коментарі