
16:20, 2 серпня 2016 р.
Чернівецька міська рада розгляне питання пільгово проїзду
Місцева влада розглядає можливість безкоштовного проїзду на 13-ти маршрутах.
Про це повідомляє "БП".
Відповідне положення зараз перебуває на розгляді виконкому міської ради.
Для забезпечення проїзду влада виділить 3 мільйони гривень.
Для скорішого отримання пільг мер закликає оформлювати картку чернівчанина, адже за її допомогою будуть здійснюватися компенсації.
А в майбутньому така картка стане фінансовим інструментом на який будуть виплачувати кошти не тільки на проїзд, але й на різну соціальну допомогу.
Читайте також: Чернівецькі перевізники судилися з міськрадою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:33
Вчора
20:28
Вчора
13:57
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:45, 17 червня
7
15:12, 22 червня
22:28, 23 червня

Коментарі