• Головна
  • Чернівецькі працедавці склали рейтинг найбільш оплачуваних вакансій на Буковині
13:30, 19 серпня 2016 р.

Чернівецькі працедавці склали рейтинг найбільш оплачуваних вакансій на Буковині

Місцеві працедавці готові платити гарну зарплатню талановитим дизайнерам, менеджерам та професійним бухгалтерам.

Про це розповіла Любов Кожолянко, яка займає посаду заступника директора обласного центру зайнятості в Чернівцях.

Працедавці готові заплатити 7 тисяч гривень дизайнерам, які займаються конструюванням та проектуванням меблів. Окрім цього, на подібну зарплатню можуть розраховувати бухгалтери, які мають гарний досвід роботи в сфері сільського господарства.

Друге місце у рейтингу посіла вакансія менеджера, який займається розповсюдженням телекомунікаційних послуг серед представників малого та середнього бізнесу. Талановиті спеціалісти можуть розраховувати на заробітну плату у вигляді 6800 гривень.

Першу трійку лідерів рейтингу замикає вакансія кранівників, яким працедавці готові платити 5050 гривень. Дана робота передбачає виконання різноманітних завдань за допомогою баштового крану.

Окрім цього, у рейтингу можна знайти наступні вакансії: токар та керівник дільниці (п’ять тисяч гривень). Керівники повинні вміти працювати з великим обсягом інформації та розрізняти математичні або фінансові розрахунки.

«Наша служба зайнятості пропонує буковинцям не тільки робітничі професії. В переліку ви можете знайти вакансії в сфері продажу та обслуговування клієнтів. Працедавці також заінтересовані в спеціалістах, які мають досвід в роздрібненій торгівлі. Пам’ятайте, що роботодавець цінує, перш за все, ваш досвід роботи, професійні навички та вміння працювати з клієнтами», - доповнила Любов Кожолянко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працедавці #вакансії #центрзайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...