• Головна
  • Столична прокуратура закрила справу депутата-втікача Білика (ДОКУМЕНТИ)
15:30, 29 серпня 2016 р.

Столична прокуратура закрила справу депутата-втікача Білика (ДОКУМЕНТИ)

Одна із київських прокуратур закрила кримінальне впровадження відносно чернівецького депутата-втікача Ростислава Білика, якого звинувачували у підкупі виборців.

Про це пише «Молодий Буковинець», посилаючись на інформацію, отриману через запит до київської прокуратури.

Згідно з документами, кримінальне впровадження відносно Ростислава Білика було зупинено в травні цього року через те, що прокуратура не змогла встановити місцезнаходження чернівецького депутата.

«В липні цього року впровадження було відновлено через те, що Білик самостійно звернувся до правоохоронних органів з метою надання доказів своєї невинності. У свою чергу слідчі допитали свідків та провели дослідження деяких фактів. Після цього було встановлено відсутність складу злочину у діях чернівецького депутата Ростислава Білика. Процесуальний керівник підписав рішення щодо закриття кримінального впровадження», - йдеться у повідомленні, отриманого від столичної прокуратури.

Читайте такожВ столичній прокуратурі не змогли знайти справу буковинського депутата-втікача

23

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білик #прокуратура #підкуп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...