
11:30, 12 вересня 2016 р.
Буковинські силовики затримали «гастролерів-крадіїв» з Одеси (ФОТО)
У ході спецоперації, організованою співробітниками кримінальної поліції ГУНП в нашому регіоні, затримали двох зловмисників, які здійснювали крадіжки у різних областях України.
Таку інформацію поширив Сектор комунікації поліції в нашій області.
Силовики затримали 46-ти та 51-річного мешканців Одеси, яких підозрюють у скоєнні низки крадіжок на Буковині. Під час обшуку автомобіля правоохоронці виявили різноманітні відмички, ювелірні вироби та певну суму коштів. Виявилось, що одесити «гастролювали» по Україні, скоюючи квартирні крадіжки у деяких регіонах. Тільки в нашій області силовики підозрюють їх у скоєнні шести крадіжок. Сумарна вартість вкрадених цінностей – понад триста тисяч гривень. За цим фактом відкрито кримінальне впровадження за ч.3 ст. 185 ККУ. Чернівецька Феміда обрала міру запобіжного заходу для одного з «гастролерів» - тримання під вартою.
Читайте також: В центрі Чернівців неподалік недавнього місця вбивства знову сутичка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:50
Вчора
16:42
Вчора
15:40
Вчора
13:52
Вчора
11:35
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:12, 4 червня
6
09:23, 28 травня
32
12:02, 1 червня
5
15:30, 29 травня

Коментарі