
13:00, 14 вересня 2016 р.
«Буковина» втритила 3 очки у домашньому матчі проти «Арсенал-Київ»
Вчора, 13 вересня, приймала на власному стадіоні київську команду.
На початку першого тайму, 7 хвилина матчу, Олександр Темерівський не зумів забити пенальті, і наша команда психологічно втратила перевагу.
Суперник цим скористався і вже на 15 хв. Черненко із київського «Арсеналу» відкриває рахунок, а на 33 хв., Есеола подвоює перевагу гостей.
Тому результат матчу «Буковина» - «Арсенал-Київ» 0:2.
Наставник чернівецької команди, Сергій Шищенко так прокоментував гру: « Ми, напевно, провалили перші тридцять хвилин матчу. Я не впізнавав свою команду. У психологічному плані, можливо, зіграло те, що ми знову не забили пенальті. Не виключаю, що це вибило нашу команду з колії».
Читайте також: Буковинський боксер продовжив свою переможну серію на професійному рівні
http://www.0372.ua/news/1363385
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:18
Вчора
15:15
Вчора
14:07
Вчора
13:47
Вчора
11:03
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 11 червня
15
17:00, 4 червня
4

Коментарі