• Головна
  • У Чернівцях з'явиться центр реабілітації дітей
12:00, 25 вересня 2016 р.

У Чернівцях з'явиться центр реабілітації дітей

Тут будуть створені необхідні умови для проживання дітей, їх реабілітації, організації їх дозвілля, забезпечення їх фізичного, культурного та духовного розвитку.

Про це повідомляє міська рада.

Обласна комунальна соціальна установа « Соціальний центр матері і дитини», який розташований за адресою вул. Луковецька,2-4, приймає на тимчасове проживання майбутніх матерів від 7 місяця вагітності і до виповнення дитині 18 місяців. Центр працює цілодобово. Тут створені необхідні умови для догляду за немовлятами, надається необхідна психологічна допомога . Одночасно в центрі можуть проживати 10 жінок з дітьми. Чернівецький обласний центр соціально – психологічної допомоги, який розташований в м. Чернівці, вул. Білоруська, 22, також працює цілодобово і забезпечує тимчасове проживання та харчування матерям, в яких відсутнє місце проживання або котрі страждають від насильства в родині. 

Окрім того, відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, спільно з обласною благодійною організацією « Майбутнє України» розпочав роботу над створенням у Чернівцях окремого Кризового центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Центр працюватиме з дітьми із неповних, соціально неадаптованих та багатодітних родин, які пережили психологічні травми, потерпіли від різного роду насилля, батьки яких не мають постійного місця проживання або залежні від алкоголю та наркотиків. Центр надаватиме таким дітям комплексну соціальну, психологічну, педагогічну, медичну, правову та інші види допомоги та опікуватиметься питаннями подальшого влаштування дітей. 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реабілітація #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...