
10:24, 29 вересня 2016 р.
В Чернівцях авто збило двірника
Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, близько 6:30.
Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук, передає журналіст 0372.ua.
"В Чернівцях це вже третій працівник комунальної служби за цей рік", - повідомив мер.
Тому сесія міської ради розпочалася хвилиною мовчання.
На разі встановлюються деталі аварії.
Читайте ще: Ростислав Білик з'явився на сесійне засідання в міській раді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
13:31
Вчора
11:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:58, 22 червня
3
10:32, 11 червня
15
10:01, 12 червня
13:45, 17 червня
13:45, 17 червня
11

Коментарі